Úvod > Klimatizace > Nástěnné > Daikin nástěnná jednotka CTXS-K / FTXS-K

Daikin nástěnná jednotka CTXS-K / FTXS-K

Daikin CTXS-K / FTXS-KJednoduchost a funkcionalita – nenápadný a moderní design vhodný pro jakýkoli interiér – ladné hladké křivky v matné krystalické bílé barvě ideálně splývají se zdí a nenarušují celkový design interiéru.

Tyto jednotky obsahují nejmodernější technologie tepelných čerpadel, které jsou kombinované s moderní konstrukcí a designem, a proto se hodí do jakéhokoli interiéru. Umožňují ideální řízení prostředí v místnostech během celého roku. Jsou také vhodné do místností v rekonstruovaných a perfektně izolovaných domech. Dobře použitelné jsou i jako chlazení serveroven.

Daikin CTXS-K / FTXS-K

Nástěnné jednotky CTXS/FTXS-K splňují náročné požadavky, které jsou v dnešní době kladeny na moderní domácnosti, a současně také dodávají výkon, který dalece přesahuje celoroční účinnost, vyžadovanou evropskými předpisy. Tyto jednotky s tepelným čerpadlem a s invertorovou technologií mají nižší dopad na životní prostředí a nižší energetické nároky = vysoké úspory prostředků za vytápění a chlazení.

Vysoká energetická účinnost

Invertor neustále monitoruje a upravuje teplotu prostředí, to je důvod, proč klesá spotřeba energie v porovnání s tradičními systémy, které neustále zapínají a vypínají kompresor (systémy bez invertoru), a to až o 30 %.

Invertor - graf

Malé nástěnné jednotky CTXS 15, 35K a FTXS 20, 25K

 Společnost Daikin vyrábí kompletní sortiment nástěnných jednotek nabízející optimální design a komfort v jakékoli místnosti Vašeho domova. Tyto malé nástěnné jednotky jsou optimalizovány pro malé místnosti, např. moderní ložnice. V současné době jsou moderní ložnice prostorově menší a lépe izolované, proto Daikin rozšířil výrobu nástěnných jednotek o třídu 15, která plně vyhovuje malým místnostem. V ložnicích, více než v ostatních místnostech, je důležitá hlavně hlučnost. Tato nástěnná řada je velmi tichá, její hlučnost je na hranici pouhých 19 dBA.

Daikin CTXS-K / FTXS-K

Větší nástěnné jednotky FTXS 35, 42, 50K

 Větší nástěnné jednotky dodají Vašemu obývacímu pokoji ideální komfort. Vylepšené uspořádání výstupu vzduchu, využívající tzv. Coanda efekt, ten zajistí, že se proud vzduchu rovnoměrně rozprostře i do nejvzdálenějšího koutu vašeho obývacího pokoje. Inteligentní pohybové čidlo, které sleduje pohyb osob v místnosti, a lamely směřují proud studeného vzduchu mimo osoby, tím předchází nepříjemným pocitům průvanu. Když čidlo zjistí, že se v místnosti nenachází žádná osoba po dobu 20 minut, tak jednotka aktivuje úsporný režim, a šetří tím energii. Pokud někdo vstoupí do místnosti, jednotka se aktivuje do posledního nastavení. Navíc jsou tyto jednotky velice tiché. Tyto velké jednotky se dají také dobře použít pro chlazení serveroven.

Daikin CTXS-K / FTXS-K

Tichý noční režim

 Tento režim zaručuje dobrý spánek, jelikož předchází přehřátí nebo přechlazení ložnice v noci a navíc i uspoří energii. Když je zapnutý časovač, tak jednotka sama nastaví teplotu v ložnici při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší.

Výkonný režim

 Když je aktivován výkonný režim, tak ohřeje nebo ochladí místnost během 20 minut, poté co uplyne tato doba, tak se jednotka vrátí k původnímu programu.

Pokročilé čištění vzduchu

 Jednotky obsahují pokročilou filtraci vzduchu: titan-apatitový fotokatalytický filtr, který zachytává prachové částice ve vzduchu, absorbuje bakterie a viry a jiné škodlivé organické sloučeniny, také rozkládá různé pachy.

Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Daikin CTXS-FTXS-K parametry
Daikin CTXS-FTXS-K parametry

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin CTXS-K FTXS-K-G
CTXS-K FTXS-K
CTXS-K FTXS-K
FTXS-K
FTXS-K
CTXS-K 1
CTXS-K 2
CTXS-K 3
CTXS-K 4
CTXS-K 5
CTXS-K 6
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.