Úvod > Klimatizace > Nástěnné > Daikin Emura FTXG-LS / FTXG -LW

Daikin Emura FTXG-LS / FTXG -LW

Společnost A-Z Chlazení Vám představuje novou generaci klimatizační jednotky s výjimečným designem, jednotku

 

Daikin Emura II

Daikin Emura to je spojení inteligentních technologií s elegantním designem

                       Design jednotky inspirovaný aerodynamikou

vzduchem  ~  větrem  ~  pohybem  ~  volností

Daikin Emura II FTXG-LS
Daikin Emura II FTXG-LW
  Daikin Emura II
                             vyrábí se ve dvou provedení:
                                                                            Antracitová stříbrná
                                                                                                               Čistá bílá matná

Nová Daikin Emura stejně jako její předchozí generace znovu potvrzuje, že klimatizační jednotka může nejen dobře vypadat, ale může být také vysoce energeticky účinná. Vysoká energetická účinnost je dosažena pomocí pokročilých technologií na úsporu energie, jako jsou technicky přepracované rotační kompresory. Díky funkci tepelného čerpadla vzduch-vzduch získává 80% svého energetického výkonu z obnovitelných zdrojů = z okolního vzduchu. SEER až do A+++

FTXG-LW_detail mka
Daikin EMURA FTXG-oči

Daikin Emura II je vysoce účinná inteligentní jednotka se zdokonalenými funkcemi

Inteligentní oko

Inteligentní pohybové čidlo, které sleduje pohyb osob po místnosti a směřuje proud studeného vzduchu jinam, než jsou osoby, a tím předchází nepříjemným pocitům. V případě že čidlo zjistí, že se v místnosti nikdo nenachází po dobu 20 minut, jednotka se přepne do úsporného režimu, tím šetří energii. Jakmile někdo vstoupí do místnosti, jednotka se aktivuje do posledního nastavení.

Daikin Emura LS_P oteven

3D průtok vzduchu

Pro zajištění rovnoměrné teploty v celé místnosti natáčí Emura vzduchové lamely střídavě do stran, a také nahoru a dolů. Tím vzduch rovnoměrně cirkuluje po celé místnosti, do rohů a vzdálenějších prostor.

Komfortní režim

Bezprůvanový provoz výrazně zvyšuje míru komfortu v místnosti. Při chlazení jsou lamely nastaveny do horizontální polohy, a tím Emura předchází foukání studeného vzduchu přímo na osoby v místnosti. Při vytápění se lamely natočí dolů, aby teplý vzduch proudil do spodní části místnosti.

FTXG-LW_int3

Čistý vzduch

Výkonný titan-apatitový fotokatalytický filtr pro čištění vzduchu zachytává mikroskopické prachové části ve vzduchu, absorbuje škodlivé organické sloučeniny, jako jsou bakterie a viry, a dokonce rozkládá molekuly různých pachů.

Noční režim

Rychlé změny teploty Vás mohou rušit při spánku. Daikin Emura umí zabránit přehřátí či podchlazení místnosti. Pokud je časovač aktivní, jednotka automaticky nastaví teplotu při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší.

Tichý provoz

Klimatizační jednotka Daikin Emura je velmi tichá, s hlučností sníženou na 19 dB(A).

Online controller
Online controller - mobil

Snadné ovládání

Jednoduché a intuitivní infračervené dálkové ovládání (dodávané standartně s jednotkou v ceně), Vám umožní mít úplnou kontrolu nad teplotou v místnosti. V klidu se posaďte, prohlédněte si velký displej a pomocí tlačítek s přehledným popisem-ikonami uveďte jednotku Daikin Emura II do chodu.
 

WiFi - inteligentní ovládání přes bezdrátovou síť WLAN

Jako volitelné příslušenství si můžete pořídit jednotku WLAN typu „plug and play“, jež umožňuje pomocí aplikace pro chytré telefony a tablety nastavit a dokonce i naplánovat teplotu ať už jste kdekoli. Aplikace Daikin Online Controller pracuje na platformě Apple či Android a je volně ke stažení. Velkou výhodou je, že jednotku lze takto ovládat i na cestách, což Vám umožní optimálně regulovat jednotku pro další úspory energie. Celý tento doplněk vyžaduje pevné či mobilní připojení k internetu.
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Daikin Emura parametry - pro zvětšení klikněte na obrázek
Daikin Emura parametry - pro zvětšení klikněte na obrázek

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin Emura FTXG-LS-LW
Daikin Emura FTXG-LS, FTXG-LW
Daikin Emura FTXG-LW-LS návod
Daikin EMURA FTXG-LS_bok
Daikin Emura LS_P oteven
Daikin Emura LW_HP
FTXG-LS_int2
FTXG-LS_LW_ovlada2
FTXG-LW_int4
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.