Úvod > Kontakty > O nás

O nás

firma1
Naše společnost A-Z CHLAZENÍ s.r.o. funguje na trhu již od roku 1997. Jak již samotný název napovídá, jsme schopni nabídnout Vám produkty z oblasti chlazení v opravdu široké škále. Tzn. od domácích chladniček, přes průmyslové chlazení, jako jsou vinotéky, chladící a mrazící boxy, chladící vitríny atd.
 
Od začátku působení na trhu se zabýváme instalací a samozřejmě servisem klimatizačních zařízení do domácností a průmyslu, jako jsou výrobní haly, technické místnosti, servery atd. Máme tým odborně školených montážních a servisních techniků, pro které není žádná situace a žádný problém neřešitelný.
 
Postupem času jsme se vypracovali mezi významné velkoobchody s komponenty pro chladící a klimatizační techniku (většinu náhradních dílů máme skladem). Naše společnost je také členem SVAZU CHLADÍCÍ A KLIMATIZAČNÍ TECHNIKY.
firma2


V roce 2013 jsme se stali oficiálními distributory v novém konceptu společnosti Daikin Česká republika – HOME COMFORT EXPERT (HCE), který spočívá v prodeji, distribuci a servisní podpoře splitových a multisplitových klimatizačních jednotek DAIKIN pro rezidenční trh. Jedná se o program podporovaný společností Daikin. Program HCE je nyní jediný a prioritní distribuční kanál mezi společností Daikin a instalačními společnostmi.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.