Úvod > Klimatizace > Parapetní > Daikin FVXS-F klasická parapetní jednotka

Daikin FVXS-F klasická parapetní jednotka

Daikin FVXS-F

Flexibilita, diskrétnost a funkcionalita – nenápadný funkční design vhodný pro jakoukoli místnost Vašeho domova. Diskrétní a moderní design v matném bílém provedení, který splývá se zdí a neruší celkový design interiéru. Vzhledem připomíná klasický radiátor.

Parapení jednotky Daikin FVXS-F osahují i nejmodernější technologii tepelných čerpadel. Kombinace tepelného čerpadla s moderní konstrukcí a designem, to je ideální jednotka do každého interiéru. Umožní v místnosti nastavit komfortní prostředí po celý rok a při jakémkoli počasí. Jednotka se díky své malé výšce perfektně vejde pod okno. Dá se také naistalovat na stěnu nebo částečně zapustit do zdi. Parapetní jednotka má speciální dolní výstup vzduchu který směřuje ohřátý vzduch na podlahu, pro optimální tepelný komfort v úrovni nohou.

Daikin FVXS-F

Vysoká energetická účinnost

Invertor, který neustále sleduje a upravuje teplotu v místnosti, spotřebovává jen tolik energie kolik je zrovna potřeba. Díky tomu klesá spotřeba energie v porovnání se systémy bez invertoru až o 30 %. Invertorová technologié má velmi pozitivní dopad na životní prostředí a velmi nízké energetické nároky, to samozřejmě znamená vysoké úspory prostředků za vytápění a chlazení.

Invertor - graf
 

Daikin klasická parapetní jednotka FVXS-F

 Díky těmto parapetním jednotkám si můžete vytvořit ve Vašem pokoji komfortní klima kdykoli budete chtít. Jednotka je také velmi tichá a nebude rušit klid ve Vaší domacnosti.

Daikin klasická parapetní jednotka FVXS-F splňuje náročné potřeby, vznikající v dnešních moderních domácnostech. Dodává také potřebně vysoký výkon, který přesahuje celoroční účinnost, jež je vyžadována evropskými předpisy.

Daikin FVXS-F

Tichý noční režim

 Noční režim pro Váš kvalitní spánek. Při aktivním časovači, jednotka předchází přehřátí nebo přechlazení ložnice v noci tím, že automaticky nastaví teplotu v místnosti při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší. To také vede k úspoře energie.

Proudění vzduchu


Tuto parapetní jednotku lze používat pouze jako ventilátor, to znamená že jsou zapnuty pouze ventilátory bez chlazení či topení.
 

Efektivní distribuce vzduchu

Jednotka FVXS-F automaticky pohybuje lamelami nahoru a dolů a tím efektivně usměrňuje proudění vzduchu do místnosti, tato funkce zajistí rovnoměrné rozdělění teploty v místnosti.

Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Daikin FVXS-F + RXS-L parametry

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin FVXS-F_int
Daikin RXL(S)-M_L
Dalkovy ovladac ARC452A1_otevreny
FVXS-F - 2
FVXS-F_04_001_tcm135-168486
FVXS25-35-50FV1B_packright_medium
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.