Úvod > Klimatizace > Podstropní > Daikin FUQ-C jediná podstropní čtyřcestná jednotka

Daikin FUQ-C jediná podstropní čtyřcestná jednotka

Daikin FUQ-CTyto jednotky jsou ideálním řešením pro kanceláře, obchody, supermarkety, čerpací stanice a jiné velké komerční prostory. Díky malé výšce jsou jednotky vhodné do prostor se sníženým podhledem či přímo bez podhledu. Vzhledem ke své flexibilitě je jednotka vhodná do místnosti s jakýmkoli uspořádáním. Jednotka je určena do místností s vysokými stropy. Lze instalovat do nových ale také stávajících budov.

Flexibilní využití prostoru

 
To často znamená budování dočasných nebo trvalých překážek. V takových případech se kazetová jednotka ocitá v těsné blízkosti zdi nebo v rohu místnosti, což vede k nevyváženému průtoku vzduchu. Moderní technologie jednotky Daikin FUQ-C si dokáží s tímto problémem poradit tím, že zavřete požadovanou klapku. Výsledkem je, že dojde k obnovení optimální účinnosti a také k úspoře energie.
SkyAir
Daikin FUQ-C
Seasonal Smart

Moderní technologie

 
Pro postropní jednotku Daikin FUQ-C byl speciálně vyvinutý malý trubkový výměník tepla, motor ventilátoru a odsávací čerpadlo pro odvod kondenzátu, tyto technologie zajišťují nízkou spotřebu energie.
Daikin FUQ-C

Diskrétní a komfortní jednotka

 
V případě že se jednotka nepoužívá, klapky jsou zcela uzavřeny a stylová jednotka snadno zapadne do jakéhokoliv interiéru. Další vlastností jednotky je automatické nastavení průtoku vzduchu podle požadovaného zatížení, což zvyšuje komfort užívání a zmenšuje náklady na provoz. Díky funkci automatického naklápění lamel zajišťuje jednotka ideální rozdělení vzduchu a teploty v místnosti. Pro výstup vzduchu lze zvolit 5 různých úhlů od 0 do 60 stupňů.Prevence průvanu


Na začátku ohřevu nebo pokud je termostat vypnutý, je směr výstupu vzduchu nastaven vodorovně a otáčky ventilátoru jsou nastaveny na nízkou hodnotu, aby nedocházelo k průvanu. Po zahřátí jsou výstup vzduchu a otáčky ventilátoru nastaveny dle požadavku. 

 

  • Funkce odvlhčování umožňuje snížit úroveň vlhkosti bez změn teploty v místnosti
  • Vzduchový filtr odstraňuje prachové částice ze vzduchu, a tím zajišťuje přívod čistého vzduchu do místnosti
  • Pouze ventilátor - jednotku můžete používat pouze jako ventilátor, ten fouká vzduch bez chlazení či ohřívání
Daikin FUQ-C parametry
Daikin FUQ-C parametry

Instalace je možná do Twin / Triple / Double twin


To znamená, že k jediné venkovní jednotce lze připojit 2,3 nebo 4 vnitřní jednotky, a to i s různými výkony. Všechny vnitřní jednotky jsou provozovány ve stejném režimu vytápění nebo chlazení prostřednictvím jednoho dálkového ovladače.
BRC1E52A-B_BRC7CB58_medium
Daikin FUQ-C_1
Daikin FUQ-C_3
Daikin FUQ-C_int3
FUQ-C - 1
FUQ-C - 2
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.