Úvod > Klimatizace > Kanálové – mezistropní > Daikin FDXS-F úzká kanálová mezistropní jednotka do podhledu

Daikin FDXS-F úzká kanálová mezistropní jednotka do podhledu

Daikin FDXS-F int2
Daikin FDXS-F je perfektní řešení v případě, že hledáte diskrétní jednotku, která nenarušuje interiér a zároveň poskytuje dokonalé pohodlí pro vnitřní klima. Díky kompaktním rozměrům této jednotky je možné ji instalovat do podhledu o výšce pouze 240mm, viditelná je pak pouze sací a výstupová mřížka.

Daikin FDXS-F

Úspora energie díky kompresorům, které jsou řízené invertorem, jež upravuje otáčky kompresoru podle skutečné potřeby. Menší počet rozběhů a zastavení vede k nižší spotřebě energie (až 30 %) a ke stabilnějším teplotám v místnosti. Jednotka je také velmi úsporná díky DC motorům ventilátorů.

Ventilátor

Jednotku Daikin FDXS-F lze také používat pouze jako ventilátor, jež fouká vzduch bez dalších úprav jako je ochlazení nebo ohřátí. Stupně otáček lze libovolně měnit ve třech krocích.

Daikin FDXS-F

Čistý vzduch

Čistota vzduchu v místnosti je stejně důležitá tak jako teplota. Jednotka je proto vybavena moderním filtračním systémem, který zachytí částice prachu a zajistí, aby do místnosti proudil pouze čistý vzduch.

Odvlhčování

Speciální vysoušecí program, který umožňuje snížit vlhkost v místnosti, a to aniž by přitom docházelo k výkyvům teploty.

Daikin FDXS-F

Tichý provoz

Vnitřní jednotka je velmi tichá, pouhých 27-30 dBA, např. průměrný hluk v tiché místnosti (ložnici) je 38 dBA.

Tichý provoz venkovní jednotky lze ještě snížit tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovládání, a tím snížit provozní hluk venkovní jednotky o 3 dBA.

Split - MultiSplit

Vnitřní jednotku lze používat v párové aplikaci, tedy v kombinaci jedné vnitřní a jedné venkovní jednotky, nebo v aplikaci Multi, kdy lze k jedné venkovní jednotce připojit až pět vnitřních.

Daikin FDXS-F parametry
Daikin FDXS-F parametry

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin FDXS-F
Daikin FDXS-F
Daikin FDXS-F návod
Daikin FDXS-F int2
Daikin FDXS-F int3
FDXS-F - 1
FDXS-F - 2
FDXS-F - 3
FDXS-F_01_medium
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.