Úvod > Klimatizace > Podstropní > Daikin Siesta AHQ-C podstropní jednotka

Daikin Siesta AHQ-C podstropní jednotka

Daikin Siesta AHQ-C_interier
Tato podstropní jednotka je perfektní řešení pro komerční prostory s rovnými stropy nebo nízkými podhledy, jež neumožňují instalaci do podhledů. Diskrétní postropní jednotka s minimálním rušením vzhledu interiéru a nenápadným provozem. Jednotka tak vytváří příjemné prostředí pro Vaše zákazníky.

 

Daikin Siesta AHQ-C

 
Tyto podstropní jednotky se mohou instalovat jak do novostaveb, tak i do stávajících budov. Vyrábí se v různých výkonech: od 7 do 13 kW pro chlazení a od 7,5 do 15,5 kW pro vytápění, přičemž jednotka automaticky přepíná z chlazení na vytápění a naopak aby tak udržovala požadovanou teplotu. Jednotka Daikin Siesta AHQ-C Vám proto zajistí ideální klima pro menší i větší prostory.
Daikin Siesta AHQ71AV1
Daikin Siesta AHQ100AV1
Daikin Siesta AHQ125AV1
Siesta

Čistý vzduch

 
Kvalita - čistota vzduchu v místnosti je stejně důležitá tak jako teplota. Jednotka je proto vybavena moderním filtračním systémem, který zachytí částice prachu a zajistí, aby do místnosti proudil pouze čistý vzduch.
Daikin Siesta AHQ-C_interier

Stálá teplota v místnosti

 
Výborná vlastnost této jednotky je automatická regulace otáček ventilátoru, případně je možno nastavit otáčky ventilátoru ve 3 krocích. Tyto vlastnosti vedou ke snížení kolísání teploty v místnosti.


Ventilátor


Další zajímavou vlastností je, že tuto podstropní jednotku lze používat pouze jako ventilátor, to znamená že je zapnut pouze ventilátor bez chlazení či topení.
 

Snadné a intuitivní ovladače

 
K jednotce je standartně dodáván infračervený dálkový ovladač jež umožňuje spouštět, vypínat a regulovat jednotku. Jako volitelný doplněk lze objednat kabelový ovladač a dále také adaptér pro skupinové ovládání.
Daikin Siesta infračervený ovladač
Daikin Siesta kabelový ovladač
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Daikin AHQ-C parametry
Daikin AHQ-C parametry

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin Siesta AHQ-C_interier02
Daikin Siesta AHQ-C_interier03
Daikin Siesta AHQ100AV1
Daikin Siesta AHQ125AV1
Daikin Siesta AHQ71AV1
Daikin Siesta ovladač ARCWLA
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.