Úvod > Klimatizace > Klimatizace s chladivem R-32 > Daikin nástěnná jednotka C/FTXM-M + RXM-M s R32

Daikin nástěnná jednotka C/FTXM-M + RXM-M s R32

Bluevolution
Daikin FTXM20-42M_01_001_Installation pictures

Evropský design pro evropské domácnosti

Daikin FTXM-M je elegantní, nenápadná klimatizační jednotka, která odpovídá evropskému cítění, pokud jde o design interiéru. Tato nástěnná klimatizační jednotka splňuje evropské technické normy s lehkostí a působivou funkčností.

 

 

Prakticky neslyšitelná

Je jednodušší a příjemnější být sám sebou v klidném prostředí. Daikin FTXM-M běží tak tiše, že téměř zapomenete, že je tam.

Daikin FTXM20-42M_R
Daikin FTXM20-42M_F
Daikin FTXM20-42M_L

Vysoká energetická účinnost až A+++

Klimatizace Daikin FTXM-M je plná inteligentních technologií. To za každých okolností zajistí nejvyšší standardy, co se týče energetické účinnosti při chlazení a vytápění = A+++. Toho také dosáhne díky použití moderního ekologického chladiva R-32. Výběrem produktu s chladivem R-32 snížíte dopad na životní prostředí až o 68 % v porovnání s produktem s chladivem R-410A, a to přímo vede k nižší spotřebě energie díky vysoké energetické účinnosti!

Daikin FTXM-M detail

Čerstvější, čistší vzduch s řízeným komfortem

Daikin dělá místnosti komfortnějšími díky technologii čištění vzduchu a jeho distribuci po celé místnosti - bez vyrušování. Vzduch prochází fotokatalytickým filtrem, který účinně rozkládá pachy. Daikin Flash Streamer pak ničí viry a bakterie, klimatizace pouští do místnosti tedy čistý a v podstatě „bezpečný“ vzduch. Pomocí funkce 3D proudění vzduchu, cirkuluje vzduch po místnosti ideálně a zabraňuje tak pocitu průvanu. Pro větší pohodlí jsou jednotky vybaveny 2-zónovým inteligentním čidlem, které usměrňuje vzduch směrem od vás, když jste v místnosti a přepne jednotku do energeticky úsporného režimu, když místnost opustíte, po návratu do místnosti se jednotka opět aktivuje do posledního režimu.

Daikin Flash Streamer
Daikin RXM20-35M_R

Úhledné a robustní venkovní jednotky

Lamely venkovního výměníku tepla jsou s protikorozní úpravou. Venkovní jednotky Daikin jsou úhledné a robustní, mohou být jednoduše montovány na střechu nebo terasu, případně umístěny na konzole na venkovní zdi. Venkovní jednotky jsou osazeny swing kompresorem, který se vyznačuje vysokým výkonem a také nízkou hlučností.

Daikin CTXM-FTXM-M + RXM-M předběžné parametry
Daikin CTXM-FTXM-M + RXM-M předběžné parametry
Dálkový ovladač
Daikin RXM20-35M
Daikin RXM20-35M_R
Daikin FTXM20-42M_R
Daikin FTXM20-42M_F
Daikin FTXM20-42M_02_002_Installation pictures
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.