Úvod > Klimatizace > Podstropní > Daikin FHQ-C podstropní jednotka

Daikin FHQ-C podstropní jednotka

Daikin FHQ-C int

Máte dlouhou úzkou místnost? Máte málo prostoru na stěnách? Potřebujete chladit i v nejvzdálenějších koutech místnosti? Nemáte podhled? Pak podstropní jednotka Daikin FHQ-C je ta pravá volba. Šetří místo díky tomu, že kolem této jednotky stačí po stranách pouze 3 cm servisního prostoru. Tato podstropní jednotka je účinná i ve velkých prostorech.

 

Daikin FHQ-C

 
Tyto podstropní jednotky se mohou instalovat jak do novostaveb, tak i do stávajících budov. Jednotka automaticky přepíná z chlazení na vytápění a naopak aby tak udržovala požadovanou teplotu. Jednotka Daikin Siesta FHQ-C Vám proto zajistí ideální klima pro menší i větší prostory.
Daikin FHQ60-71C
Daikin FHQ100-140C
SkyAir

Čistý vzduch

 
Kvalita - čistota vzduchu v místnosti je stejně důležitá tak jako teplota. Jednotka je proto vybavena moderním filtračním systémem, který zachytí částice prachu a zajistí, aby do místnosti proudil pouze čistý vzduch.
Daikin FHQ-C int2

Stálá teplota v místnosti

 
Výborná vlastnost této jednotky je automatická regulace otáček ventilátoru, případně je možno nastavit otáčky ventilátoru ve 3 stupních. Tyto vlastnosti vedou ke snížení kolísání teploty v místnosti.


Ventilátor


Další zajímavou vlastností je, že tuto podstropní jednotku lze používat pouze jako ventilátor, to znamená že je zapnut pouze ventilátor bez chlazení či topení.
 

Svislé automatické natáčení

Možnost výběru automatického svislého pohybu lamel výstupního vzduchu pro zajištění efektivního toku vzduchu a rozdělení teploty v místnosti.

Snadné a intuitivní ovladače

 
K jednotce je možno objednat infračervený dálkový ovladač jež umožňuje spouštět, vypínat a regulovat jednotku, dále lze objednat kabelový ovladač a také adaptér pro skupinové ovládání.
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Pro více informací o funkcích a vlastnostech klikněte zde ▼
Daikin FHQ-C parametry
Daikin FHQ-C parametry

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin FHQ-C int
Ovladače BRC1E52 a BRC7GA53
Daikin FHQ60-71C
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.