Úvod > Klimatizace > Kazetové > Daikin ACQ-D kazetová jednotka série Siesta SkyAir

Daikin ACQ-D kazetová jednotka série Siesta SkyAir

Daikin ACQ-A_02


Kazetová jednotka Daikin ACQ-D se 4 výdechy nemá na trhu konkurenci díky vynikajícímu poměru cena vs. výkon. Ideální řešení pro prodejny, restaurace či kanceláře, kde je zapotřebí ponechat maximální prostor pro nábytek, dekorace a vybavení.

Kazetové jednotky Daikin ACQ-D

Kazetové jednotky Daikin ACQ-D ideálně zapadnou do interiéru, protože jsou vestavěné do stropu a je vidět pouze dekorační panel. Standardní panel je to, co skrývá tajemství zvýšeného komfortu a poskytuje perfektní klimatizaci pro vaše zákazníky. Klapky je možné po jedné otevírat a zavírat a zajistit tak, aby vytápění a chlazení směřovalo tam, kde je potřeba.

Ventilátor

Jednotku Daikin ACQ-D lze také používat pouze jako ventilátor, jež fouká vzduch bez dalších úprav jako je ochlazení nebo ohřátí.

SWING MODE - Automatické natáčení vzduchu

Jednotka je vybavena funkcí automatického natáčení vzduchu, díky této funkci můžete směrovat vzduch do konkrétního místa v místnosti. K dispozici jsou 3 různé režimy natáčení vzduchu.

Siesta
ACQ71AV1_F

Vzduchový filtr

Čistota vzduchu v místnosti je stejně důležitá jako teplota. Jednotka je proto vybavena moderním filtračním systémem, který odstraňuje prachové částice ze vzduchu, čímž zajišťuje přívod čistého vzduchu do místnosti.

Venkovní jednotky

Venkovní jednotky Daikin jsou úhledné a robustní a mohou být jednoduše montovány na střechu nebo terasu, případně umístěny na venkovní zdi.
AZQS71BV1
AZQS140BY1
Daikin ACQ-D parametry

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin ACQ-A_02
Daikin ACQ-A_01
ARCWLA
ACRWB_closed
ACQ71AV1_R
ACQ71AV1_F
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.