Úvod > Klimatizace > Kanálové – mezistropní > Daikin ABQ-C kanálová mezistropní jednotka série Siesta SkyAir

Daikin ABQ-C kanálová mezistropní jednotka série Siesta SkyAir

Siesta

Daikin Siesta SkyAir                           

Řada jednotek Daikin Siesta SkyAir představuje ideální řešení pro všechny typy malých komerčních prostor, neboť nabízí ucelené řešení komfortu, s nímž máte ovládání vytápění a chlazení, zcela ve svých rukou.

Daikin ABQ-C_int


Vestavěná jednotka Daikin ABQ-C nemá na trhu konkurenci díky vynikajícímu poměru cena vs. výkon. Ideální řešení pro prodejny, restaurace či kanceláře, kde je zapotřebí ponechat maximální prostor pro nábytek, dekorace a vybavení.

Kanálové / mezistropní jednotky Daikin ABQ-C

Vestavěné jednotky Daikin ABQ-C ideálně zapadnou do interiéru, protože jsou diskrétně skryté ve stropním podhledu, viditelná je pouze mřížka na sání a na výfuku. Díky pokročilé filtraci vzduchu se do místnosti dostane jen skutečně čistý vzduch.

Ventilátor

Jednotku Daikin ACQ-C lze také používat pouze jako ventilátor, jež fouká vzduch bez dalších úprav jako je ochlazení nebo ohřátí. Rychlost ventilátoru lze nastavit ve třech krocích.

 

Dokonalá ochrana proti úniku vody

Jednotky obsahují odvodňovací systém s dvojitou ochranou = nejlepší ochrana proti možnému úniku vody.
ABQ100C_L
ABQ140C_L

Vzduchový filtr

Čistota vzduchu v místnosti je stejně důležitá jako teplota. Jednotka je proto vybavena moderním filtračním systémem, který odstraňuje prachové částice ze vzduchu, čímž zajišťuje přívod čistého vzduchu do místnosti.

Venkovní jednotky

Venkovní jednotky Daikin jsou úhledné a robustní a mohou být jednoduše montovány na střechu nebo terasu, případně umístěny na venkovní zdi.
AZQS71BV1
AZQS140BY1
Daikin ABQ-C parametry
Daikin ABQ-C parametry

Není instalace jako instalace – aneb proč je kvalita instalace tak důležitá

Více jak 80% technických problémů je způsobeno nekvalitní instalací, při dopravě nebo špatným návrhem zařízení. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost.

Společnost Daikin a společnost A-Z Chlazení s.r.o. jako Home Comfort Expert partner si toto plně uvědomují a proto je naším společným cílem dbát na kvalitu instalace prováděnou instalačními společnostmi.

Aby klimatizace po léta spolehlivě, bezpečně a efektivně fungovala, je důležité, aby instalaci a uvedení klimatizace do provozu provedla, s použitím kvalitních materiálů, skutečně odborná instalační firma.

Více o kvalitní instalaci zde!


Daikin ABQ-C_int
ARCW8
ABQ140C_L
ABQ71C_L
ABQ125C_L
ABQ100C_L
Poptávkový formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.